Hrithik Roshan

Hrithik Rakesh Nagrath

8,5
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hrithik Roshan

Ja przepraszam bardzo, bo może ten temat już był ale mi się nie chce szukać ALE!! jak JAK? ja się pytam Hrithik może mieć jednocześnie 179 i 184 cm wzrostu? i nikt tego jszcze nie zmienił?! no chyba że sie kurczy i rośnie jak mu się podoba... :/ a po drugie jak u prawej reki może mieć dwa powtarzam DWA!! zrośniete KCIUKI???? chcecie mi powiedzieć że on ma niby 6 palców bo kciuk ogólnie rzecz biorąc przypada po jednym na rękę^^ a on ma DWA! i to na jednej??

ehh filmweb jest fajny tylko czasem mnie zadziwia brakiem pomyślunku
P.S. jak było skasować

aha i jeszcze jedno ZMIEŃCIE W KOŃCU TĘ ANPOMALIĘ <?> o już wiem TĄ NIEZGONNOŚĆ!!

Methab

taki sie urodzil i nic sie na to nie poradzi, w jednym wywiadzie widzialam ta dlon i sa dwa kciuki, ten drugi jest mniejszy ale sa dwa

nathalie_r23

okej dłoń niech będze a wzrost?

Methab

Z tą ręka to prawda,mogę wysłać ci zdjęcie jeśli potrzebujesz.A wzrost jest błędem adminów(którzy nie patrzą co dodają) i użytkowników(-II-) ;)

Methab

dobra zarzuś zdjęciem bo jakoś mi teges nie teges.. nie pasi..
bo czyje ręce w takim razie wiązały buta?
chodzi mi o tego w filmie wiecie.. (CSCD)patrzyłam patrzyłam i się nie dopatrzyłam na te dwa kciuki..
chyba że muszę iść po nowe szkła (co może być całkiem możliwe)

Methab

W filmie Dhoom 2 doskonale widać dłoń Hrithika i rzeczywiście ma dwa zrośnięte kciuki :)

Methab

no dobra ale w "czasem słońce czaem deszcz" wiązał buta i jakoś nie widziałam dwóch kciuków..

Methab

W Dhoomie 2 naprawdę widać ten kciuk... Tu masz dowód: http://quentin.bocznica.org/filmy/dhoom23.jpg . Teraz wierzysz?

Nikki_8

http://img47.imageshack.us/img47/1285/hrithik7wq.jpg

Methab

Dobra.. wierzę. dziękuję za rozwianie mych wątpliwości... Pozdrawiam wszystkich :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones