Abhishek Bachchan

Abhishek Amitabh Srivastav

8,2
1 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abhishek Bachchan

nie wiem dlaczego,ale ma w sobie coś takiego,coś odpychającego...nie potrafię tego nazwać! we mnie budzi strach i niepokój...

jag0da

Jest przystojny jak cholera. Jak go spotkam to go zjem ;) Uwielbiam takich... mrrr... Mój były też jest takiej urody, ach te czarne oczyyyy :D

Luna10

Może początkowo tak jest. W pierwszych filmach. Też go nie lubiłam, nie przepadałam, ale w rolach komediowych spisuje się rewelacyjnie. :D Chociażby "Dostana" albo jako doktor (mała rólka) w "Salaam Namaste". Aczkolwiek zdecydowanie (moim zdaniem) lepiej wypada w mrocznych rolach, jak "Yuva", czy "Ravaan". http://latestmoviesinformation.files.wordpress.com/2009/12/abhishek_bachan.jpg - tutaj jest zdjęcie jak dopiero zaczynał karierę, czyli gdzieś 2000-2001 może. Poza tym jak ma dłuższe włosy wygląda tragicznie, w krótszych mu lepiej. ;) Ma w sobie coś, za co można go polubić. Tylko trzeba się bliżej zaprzyjaźnić z jego filmografią - tak mi się wydaje. ;)

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones