PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124290}

Mohra

8,1 144
oceny
8,1 10 1 144
Mohra
powrót do forum filmu Mohra

Roma, dziennikarka z Mumbaju (Raveena Tandon), szukając materiałów do artykułu w więzieniu, którym kieruje jej ojciec (Kulbhushan Kharbanda), naraża się na niebezpieczeństwo ze strony spragnionych zemsty przestępców. Od gwałtu ratuje ją w ostatniej chwili więzień skazany na dożywocie - Vishal Agnihotri (Sunil Shetty). Wstrząśnięta i pełna wdzięczności za ocalenie chce poznać historię człowieka, który zabiwszy cztery osoby, potrafi tak bezinteresownie okazać komuś pomoc. Gdy okazuje się, że Vishal zabił z bólu gwałcicieli swojej szwagierki, odpowiedzialnych też za śmierć jego żony, Roma zaczyna walczyć o jego uwolnienie. O wypuszczenie Vishala zabiega też gorąco właściciel gazety, w której Roma pracuje, niewidomy Jindal (Naseeruddin Shah). Gdy Vishal opuszcza więzienie wracając do świata, gdzie nikt na niego nie czeka, Jindal ma dla niego zadanie - walka z gangsterami odpowiedzialnymi za przemyt narkotyków. Ci, którzy handlują śmiercią, sami zaczynają kolejno umierać. Oficer policji Amar Saxena (Akshay Kumar) próbuje wyropić tego, kto uniemożliwia mu aresztowanie przestępców.

[wikipedia.pl]

ocenił(a) film na 6
_Summer_

Ah, młody Akshay był taki słodki! :))))

oldschool_punk00

Naprawdę Ci się podoba? Mnie przeszkadza jego owłosiona klata i fryzura z lat 90 - tych. ;P

ocenił(a) film na 6
_Summer_

haha, miałam na myśli przede wszystkim twarz ;D owłosiona klata to faktycznie nie najlepszy wybór, ale taka była moda :D za to fryzura jest ok! SRK tez lubię w takiej fryzurce, co innego Saif - jemu zdecydowanie to nie pasuje ;P

oldschool_punk00

Oj chyba się pobijemy! ;P;D Moim zdaniem w tym filmie to Sunil był prawdziwym facetem, bójkę w więzieniu oglądałam kilka razy pod rząd. (Jest nawet okrzyknięta najlepszą sceną akcji w Bollywood).

ocenił(a) film na 6
_Summer_

Ah, Sunil! :D Jakby to powiedzieć, żeby go nie obrazić. Hm. Otóż uważam, że zagrał tam naprawdę dobrze i pozytywnie mnie zaskoczył, ale jednak nie przepadam za oglądaniem go na ekranie ;) Za to Raveena mi się podobała, chyba pierwszy raz w życiu ;) Choć dobrze wiesz, że obejrzałam ten film dla Akshaya :D

oldschool_punk00

Doskonale to wiem, i przyznam, że zaskoczyła mnie Twa nagła sympatia dla Akkiego. ;D Zamierzasz z nim oglądać inne stare filmy? Choć do moich ulubieńców on nie należy, to widziałam z nim bardzo dużo tytułów.

ocenił(a) film na 6
_Summer_

Oczywiście, że zamierzam :) Jeśli więc możesz mi coś z nim polecić - to bardzo proszę :) Choć ta moja sympatia do nie go nie jest taka nagła - od początku bardzo go lubiłam, znając go jedynie z głupkowatych komedii akcji, a po takie filmy sięgam dość rzadko, choć je lubię. Zdecydowanie bardziej wolę dramaty w nowym stylu, kryminały z zagadką i typowe indyjskie romansidła. I jak zapewne wiesz, dopiero gdy zobaczyłam, że i Akshay ma na koncie te romansidła, zaczęłam sięgać po jego filmy ;) i mimo że zawsze go lubiłam, to zauroczył mnie dopiero - jak też zapewne pamiętasz - w HDKG :) no i po raz pierwszy miał wtedy taki NORMALNY image, bez naprężania muskułów, włosy na głowie normalnej długości itd. ;)) a jego uśmiech zawsze mi się podobał ;D To co? Polecisz mi coś z nim???

oldschool_punk00

Akki gra głównie w filmach akcji, albo w komediach akcji, ale Ty pewnie liczysz na romansidło, takich z a wiele z nim nie widziałam, ale spróbuję coś polecić:
- "Dosti - friends forever", podobna tematyka do KHNH, mozliwe, że sie popłaczesz,
- "Aarzoo" - duet z Madhuri, 2 połowa to kryminał,
- Yeh dillagi (z Kajol)
- Jaan- e - mann: let's fall in love again, tutaj gra 'tego trzeciego'.

_Summer_

No i ewentualnie "Namastey London" duet z Katriną Kaif, którą lubisz. (mnie sie nie podobał)

ocenił(a) film na 6
_Summer_

dzięki!!!! :)

oldschool_punk00

Przypomniałam sobie, ze może Cię też zainteresować film "Bicie serca", gdzie Akki gra baaardzo pozytywnego bohatera (już bardziej się nie da ;P), i nawet na imię ma Ram. ;)

ocenił(a) film na 6
_Summer_

już odhaczam do obejrzenia :D

ocenił(a) film na 8
_Summer_

To 2 film zarówno dla duetu Akshay-Raveena, jak i dla duetu Akshay-Sunil. Cała 3 +Rawal+Naseeruddin Shah=b.d. zagrali.
B.szkoda postaci granej przez Sunila. Z drugiej strony,on nie mógł inaczej skończyć.
Akki wygląda świetnie,Sunil znakomicie się bije.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones