PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131489}
6,5 178
ocen
6,5 10 1 178
Dushman
powrót do forum filmu Dushman

Hm...

ocenił(a) film na 4

Jak na thriller film mało przerażający, brakowało scen, w których serce widza dosłownie by "zamarło". Fabuła niezła, ale nie wykorzystano potencjału scenariusza. Dobra muzyka i świetna rola aktora grającego Gokula.

Kajolek jak zwykle rewelacyjny, tym razem w podwójnej roli Nainy i Soni.

Okropny był partner Kajol- Sanjay Dutt. Nie dość, że oszałamiająco brzydki, to w dodatku wyglądał jak dziadek Nainy, a nie jej potencjalny luby. Brr! Sanjay jest tak naprawdę o całe 16 lat starszy od Kajol i to niestety było widoczne.

Ogółem: 4/10.

Kinomaniaczka_

Też się zastanawiałam co to miało być ? Ale cóż. A tak w ogóle to Bolly sprawdza się tylko w filmach o tematyce miłosnej :)

ocenił(a) film na 5
Brilliant

A jak dla mnie jako thriller właśnie było ok :) Było kilka scen, w których się przestraszyłam i ogółem ciekawa byłam co będzie dalej.
Wątek miłosny to kompletna klapa, faktycznie dobrali złego aktora.
Wielkich oczekiwań nie miałam, nie jest to film wysokich lotów, ale przynajmniej była Kajol..:)
5/10

ocenił(a) film na 4
anjali__

Ja też muszę się zgodzić co do wątku miłosnego, ten aktor był niestety beznadziejny:/ O wiele lepszy był chłopak Sonii, ale ta rola była raczej poboczna, zwłaszcza że Sonia odpadła już na początku. Nie podobała mi się też muzyka, była tak paskudna że piosenki można było tylko przewijać. Z plusów to oczywiście Kajol, która jest bardzo dobrą aktorką i tutaj też to pokazała. Rola Gokula - niezła, facet miał być odrażający i wyszło mu to znakomicie - szkoda tylko, że poznajemy go już na samym początku - jeśli chodzi o kryminały to wolę, kiedy dopiero na końcu okazuje się, kto jest mordercą i kiedy jest to zaskakujące, bo tutaj skupiono się raczej na walce bohaterki z przestępcą, a nie na rozwikłaniu zagadki. Denerwowała też głupota niektórych postaci (zwłaszcza narzeczonej Gokula:/ i tej obrończyni praw człowieka:/), wizerunek policji i wojska był wręcz cukierkowy i to kolejny minus. Jednym słowem film ujdzie w dużym tłoku, ale jak na tyle świetnych bollywoodów to sądzę, że na ten nie ma co tracić czasu. Szkoda, że przy dość interesującym scenariuszu, całość wyszła kiepsko.

ocenił(a) film na 6
Kinomaniaczka_

Widziałam znacznie gorsze filmy. Ten jest ok.Główna zasługa aktora grającego mordercę. Z resztą waszych wypowiedzi zgadzam się, Kajol i Sanjay nie pasują do siebie.Po za tym Kajol w scenach płaczu była sztuczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones