PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233230}

Bunty i Babli

Bunty Aur Babli
7,4 3 451
ocen
7,4 10 1 3451
Bunty i Babli
powrót do forum filmu Bunty i Babli

nie podobał mi się

ocenił(a) film na 5

może powinnam obejrzeć jeszcze raz, ale szczególnie rozbudowany wątek z policjantem (Amitabhem Bachchanem) wydawał mi się bezsensowny.

ocenił(a) film na 9
ina_2

Hej:) Mnie początkowo też film nie bardzo zachwycił. Lecz gdy obejrzałam kolejny raz go, całkowicie zmieniłam zdanie:) co prawda wątek z policjantem uważam również, że nie jest zbyt ciekawy ale po którymś razie z kolei jego oglądania przyzwyczaiłam się:):):) Może faktycznie spróbuj ponownie go obejrzeć w wolnej chwili i wtedy zobaczysz czy jednak przypadł Ci do gustu czy nie:):) Pozdrawiam:):)

ocenił(a) film na 7
RoKsIaa

Ja tak samo jak ty na początku byłam strasznie zawiedziona tym filmem, i moje odczucia były bardzo niskie, lecz przez piosenkę Kajra Re która uwielbiam postanowiłam dopiero po jakimś czasie dać temu filmowi kolejną szansę i zachwyciłam się nad nim ;D Więc może oglądnij jeszcze raz bo być może zachwycisz się tak jak ja ;P Pozdrawiam!!!

LeNa__

pierwszy raz obejrzalam go swoim starym systemem ( czyli strzalka w prawo-dziesiec sekund w przod) i tak przeszedl mi film... potem obejrzalam go z nudow i... nie moglam sie oderwac... za trzecim razem obejrzalam calutki, nawet przewijalam do tylu, zeby jeszcze raz obejrzec jakas scene... teraz potrafie powiedziec naet,co mowili w jakim momencie... mam ten film obcykany na maksa... sprobuj oebjrzec gio jeszcze raz... pozdrwiam... trzymaj sie...

ocenił(a) film na 6
Daggulka_Preity

B&B obejrzałam dziś z koleżanką i zbytnio mi się nie spodobał. Taki jakiś dziwny... Może muszę się do niego przekonać.

ina_2

W zasadzie to jestem 10 minut po jego obejrzeniu. Generalnie ta piosenka z udziałem Ash zachwyciła mnie. A tak to, chyba obejrzę ten film jeszcze raz, bo mam całkowicie róne odczucia. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones