PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233230}

Bunty i Babli

Bunty Aur Babli
7,4 3 450
ocen
7,4 10 1 3450
Bunty i Babli
powrót do forum filmu Bunty i Babli

Piosenka 'nach baliye' jest w tym filmie najlepsza. Zarabista chreorafia, stroje, gwiazdy... dla tej piosenki warto oberzec ten film???
Takie jeste moe zdanie ale tak naprawde lepsza jest piosenka'nach baliye' czy 'chup chup ke' a może kajra re??? (aha no właśnie + dla kara re za choreografie i zmysłową ash)

alexanderka26

jasne, ze najlepsza... dla tej piosenki warto obejrzec film... chociaz nie wiem czy tylko nie dla tej piosenki... zle, jesli tylko piosenka przyciaga do filmu, a nie sam film...

ocenił(a) film na 7
Daggulka_Preity

Ja najbardziej lubię Kajra Re więc to tylko zależy od gustu ;P A film ogólnie warto zobaczyć :D Pozdrawiam!!!

LeNa__

tak, tak. Nie ma jak grube nogi Rani w obcisłych, skórzanych spodenkach...

ocenił(a) film na 8
Mrs_Although

Oj przestań... Wszystkie aktorki mają być wychudzone jak szkieletory? Co z tego że ma więcej ciałka tu i ówdzie, to nie umniejsza jej urokowi i wdziękowi...:) Myślę, że przeciętna kobieta, widząc taką normalną aktorkę z krwi i kości może się dowartościować ;> Jak dla mnie Rani mogłaby taki rozmiar utrzymać. No ale jak widać to chudnie, grubnie, znów chudnie... Preity też za chuda nie jest, chyba jej to nie przeszkadza i super, wszyscy są zadowoleni ;]

użytkownik usunięty
alexanderka26

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam film wszystko było piękne, tylko nie podobała mi się piosenka "Kaja Re". Miałam wrażenie, że twórcy filmu stwierdzili "tu powinna być piosenka, ale główna bohaterka jest w ciąży, więc nie bardzo jej tańczyć. To może Ash?" Jedyne czego wtedy nie mogłam się doczekać to właśnie zakończenia tej piosenki. Kilka dni później na spokojnie odsłuchałam ją raz, potem drugi... i pokochałam. Może nie bardziej niż "Nach Baliye", ale prawie tak samo :)

użytkownik usunięty

Jak zwykle wkradł się błąd. Miało być "Kajra re" a nie "Kaja re" :)

ocenił(a) film na 10

Uśmiałam się na tym filmie strasznie :D świetna dawka śmiechu i napięcia :D Rani <33

ocenił(a) film na 6
alexanderka26

kajra re zdecydowanie porywa do tanca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones