PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233230}

Bunty i Babli

Bunty Aur Babli
7,4 3 450
ocen
7,4 10 1 3450
Bunty i Babli
powrót do forum filmu Bunty i Babli

– oryginalnego, egzotycznego, porażającego feerią barw i dźwięków. Tylko niereformowalni malkontenci pozostaną obojętni wobec uśmiechów Rani Mukherjee i aksamitnych spojrzeń Abisheka Bachchana. Cała reszta pozostanie w znakomitych humorach na długo po wyjściu z kina"

cala recenzja tu http://film.onet.pl/12173,69164,1,recenzje.html [film.onet.pl/12173,6916...]

ocenił(a) film na 10
Bene

oj zgadzam sie calkowicie-akurat Bunty i Babli jest tak urokliwym filmem ze nie trzeba byc milosnikiem Bollywood by bawic sie przy nim doskonale:)

ocenił(a) film na 10
dzuljet

jako zakochana w Indiach osoba jestem wielką fanką Bollywood (mam na DVD K3G, niestety nie oryginalne, oryginalne: KHNH, B&B i Monsunowe Wesele, poluję na Asokę, MHN i mam zamiar kupić Veer-Zaara, kiedy tylko się ukaże). Bardzo spodobał mi się ten film, dodatki zresztą też :] To naprawdę świetny film, ale numer 1 to oczywiście Nach Baliye :] moim zdaniem to najlepsza piosenka z tego filmu.

Moonwish

asoka, mhn znajdziesz w wypozyczalni - potem zrobisz kopie bezpieczenstwa dla pana z wypozyczalni i zapomnisz mu je dac ...

Moonwish

piszesz że kochasz Indie, to tak jak ja. wymieniłaś sporo filmów związanych.. ale zauważyłam że brakuje tu , jednego z moich ulubionych!! "Infolinia" to naprawdę świetny film! od niego zaczęła się moja fascynacja tym krajem. Jestem w nim zakochana;) pozdr!

Moonwish

Ashoke I MHN bez problemow znajdziesz na allegro ;) wpisz bollywood w wyszukiwarce i nie ma problemu, a poza tym w empiku ukazała sie teraz kolekcja z SRK sa w niej 3 filmy: kal ho naa ho, main hoon na i kabhi kushi kabhi gham + dodatkowa płyta z jakimis dodatkami.. koszt wynosi 80-90zł. veer zaara tez jest.. a piosenke main yahaan ( jestem tu) z tego filmu po protu uwielbiam.Pozdrawiam serdecznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones