PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124313}
6,3 100
ocen
6,3 10 1 100
Aarzoo
powrót do forum filmu Aarzoo

Nie jest to arcydzieło, chociaż po pewnych udoskonaleniach film mógłby być świetny. Fabuła ciekawa, pierwsza połowa to typowy trójkąt miłosny, nie bardzo romantyczny, za to druga połowa to śwetny, trzymający w napięciu kryminał.
Co do głównych bohaterów, to duet Madhuri & Akshay Kumar do mnie nie przemawia. Irytował mnie wygląd Yijaya (zwłaszcza "dywan perski" na klacie, sorry, ale inaczej tego się nie da nazwać. ;p) Nie rozumiem też jak Pooja mogła zakochać się bez pamięci i Vijayu i nie dostrzegać ogromnej miłości Amara.
Amar był tu ukazany jako facet idealny niczym Aman z KHNH, zawsze gotowy do poświęceń w imię miłości do Pooji. Muszę przyznać, że Saif swietnie się spisał w tej roli, zwłaszcza w końcowcyh scenach, potrafił wzruszyć. :)
Dodam jeszcze, że większość piosenek była keipska, oprócz dwóch może...
Nie podobało mi się zakończenie filmu, moim zdaniem lepiej by było, gdyby to Vijay zginął na końcu, miałam nadzieję, że Amar i Pooja będą razem. Jakoś nie przekonał mnie pałający żadzą zemsty Vijay, który gotowy był nawet zabić syna Aamara.

ocenił(a) film na 7
_Summer_

Obejrzałam wczoraj w większości mogę się zgodzić z poprzedniczką, film może rewelacyjny nie jest ale całkiem przyjemnie się oglądało. Pomimo ogromnej sympatii do Akshaya bardziej kibicowałam Amarowi, miłość Vijaya do Pooji jakoś mnie nie przekonała. No i jednak Saif wygląda w filmie o wiele bardziej korzystnie był elegancki taki świeżutki i uroczy a tymczasem Akshay miał okropną fryzurę i koszmarne ubrania nie mam nic przeciwko sierści na klacie ale nie musiało być to aż tak eksponowane żeby wyłaziła spod każdej koszuli :) Brakowało mi wspólnych scen Saifa i Akshaya Panowie w duecie są super a tu tych momentów było bardzo mało. Fajnym akcentem był motyw muzyczny z :Main Khiladi Tu Anari i Yeh Dillagi puszczony w momencie gdy Vijay i Amar bili się w restauracji.Z piosenek nic mnie nie zachwyciło większość przewijałam może kiedyś przy większej ilości czasu przesłucham dokładniej . Ogólnie ode mnie 7/10

kasiulka841

O widzisz, ja "Main anari tu khiladi" i "Yeh dillagi" oglądałam później i nie zauważyłam nawiązania do nich. ;) Ja też polubiłam duet Saif i Akshay, ale w komediach akcji typu "Keemat: they are back" czy "Tu chor main sipahi". :)

ocenił(a) film na 7
_Summer_

"Keemat: they are back" widziałąm już jakiś czas temu i bardzo mi się podobało :) I chyba własnie w tym filmie Saif i Akshay przypasowali mi jako duet najbardziej , tak się ładnie wzajemnie uzupełniali no i ta piosenka przy tamie :) "Tu chor main sipahi" nie widziałam, na pewno zabiorę się w końcu za niego bo to chyba ostatni wspólny film Saifa i Akshaya jaki mi został do obejrzenia tylko się muszę bardziej ogarnąć czasowo bo choćbym chciała to na raz wszystkiego nie zobaczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones